O kancelarii

Zasady Świadczenia Usług

Nasza naczelną zasadą jest świadczenie usług w tych obszarach prawa, w których posiadamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie zawodowe.

Jesteśmy również gotowi podjąć się obsługi prawnej w innych dziedzinach prawa, wykraczających poza naszą ścisłą specjalizację, poprzez tworzenie kompetentnych zespołów złożonych ze specjalistów prawnych współpracujących z Kancelarią.

Nasza praca jest wykonywana w oparciu o zaufanie, jakim obdarzają nasz nasi Klienci oraz z uwzględnieniem wymogów dotyczących poufności oraz zasad etyki zawodowej.

Założyciel Kancelarii

radca prawny Jan Cichoń - wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Krakowie pod numerem KR-1923.

Mecenas Cichoń posiada szerokie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej zagadnień związanych z rynkiem nieruchomości, inwestycjami budowlanymi, inwestycjami infrastrukturalnymi, planowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym, prawem lotniczym oraz obsługą korporacyjną i handlową spółek z branży lotniczej oraz deweloperskiej. Prowadzi również obsługę prawną w języku angielskim. Prowadził lub współprowadział sprawy o wartości przekraczającej 1,5 mld złotych.

Mecenas Cichoń posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 4971 oraz licencję zarządcy nieruchomości nr 14634.

W chwili obecnej Mecenas Cichoń przygotowuje rozprawę doktorską z zakresu prawa administracyjnego pt. "Instytucja lokalizacji inwestycji celu publicznego".

Mecenas Cichoń jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Prawników Przedsiębiorstw.

Zaufali nam m.in.:

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o.

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Zarzecze Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe Przy KKK Sp. z o.o.

IMMOEXPERT Sp. z o.o.

Solus Solution Sp. z o.o.

L`Art de la Danse Towarzystwo Wspierania i Rozwoju Sztuki Baletowej w Krakowie

Graner-Ice Michał Kołodyński

FUH Sławpol Sławomir Baran

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Zarzecze

Cichoń i Partnerzy Lekarska spółka partnerska

Stowarzyszenie Rozwoju Chirurgii Endokrynologicznej im. Profesora Józefa Bogusza

oraz liczni klienci indywidualni

Korzystając ze strony Kancelarii zgadzasz się na użycie plików cookies. Więcej informacji o celu ich użycia i zmianie ustawień cookies w przeglądarce znajdą Państwo w zakładce Polityka Prywatności.